Serwis iPhone w Warszawie - czym się zajmuje?Zamierzasz kupić iPhone i zastanawiasz się jakie najczęściej usterki występują w tych urządzeniach? A może jesteś wieloletnim użytkownikiem telefon z logiem nadgryzionego jabłka i szukasz informacji gdzie najlepiej oddać swój telefon do naprawy?

Najczęstsze usterki iPhonów 

Smartphone z logiem nadgryzionego jabłka to absolutnie najwyższa półka wsród telefonów na rynku, zarówno pod kątem wydajności urządzenia jak i jakości jego wykonania. Niestety nie znaczy to, że są one niezniszczalne i w stu procentach bezawaryjne. Zastanawiasz się jakie usterki najczęściej występują wśród tych urządzeń? 

  1. Pęknięta szybka. Niestety niemalże wszystkie topowe, drogie smartfony mają bardzo delikatny wyświetlacz i obudowę. Upadki nawet z niewielkiej wysokości mogą skutkować pęknięciem ekranu lub tylnej budowy. Oprócz tego że wygląda to nieestetycznie i zdecydowanie psuje jego prezencje to może źle oddziaływać na jego funkcjonowanie. Pęknięta szybka może mieć negatywny wpływ na ekran dotykowy, co utrudni nam korzystanie z telefonu
  2. Problemy z baterią. Chodzi tutaj zarówno o sytuacje w której bateria ulega awarii, na przykład puchnie, jak i sytuacje w których znacząco spada jej kondycja. Wydajność urządzenia wtedy znacząco spada, a my częściej musimy je podłączać do ładowania. Tym samym jesteśmy zdecydowanie bardziej zależni od prądu. Nic więc dziwnego że tak często decydujemy się na wymianę baterii. 
  3. Zalania. Niestety zdarzają się one bardzo często. Mimo, że te najnowsze modele posiadają certyfikat wodoszczelności to należy pamiętać o tym, że długofalowe oddziaływanie wody na iphony w dalszym ciągu może być tragiczne w skutkach. 

Gdzie oddać iPhone do naprawy? 

Serwis iPhone Warszawa to najlepszy możliwy wybór. Oddając tak drogie i prestiżowe urządzenia do naprawy najlepiej oddać je do profesjonalistów, którzy specjalizują się w naprawie elektroniki sygnowanej logiem nadgryzionego jabłka. Pracują tam specjaliści, którzy znają te modele od podszewki i dokładnie wiedzą jak naprawić daną usterkę. Takie serwisy posiadają również wszystkie potrzebne do tego narzędzia. Bardzo często mają również dobre dojście do części, które w przypadku urządzeń Apple powinny być oczywiście jedynie oryginalne.

Nasze serwisy znajdziesz na ul. Okopowej 59A (poniżej mapka) oraz ul. Rakowieckiej 45 w Warszawie.

Oprócz stolicy znajdziesz nas również w Katowicach, Krakowie oraz Lublinie. Wiedza i doświadczenie osób pracujących w naszych serwisach sprawia, że zajmujemy się naprawą każdych modeli, zarówno iPhonów jak i innych urządzeń od Apple.